Sam Ghandchiسام قندچي حضرت آیت الله خامنه ای لطفاً برای انتقال قدرت با آقای حسین رونقی مذاکره کنید

سام قندچی

http://www.ghandchi.com/4344-khamenei-madom.htm

پی نوشت 21 آذر ماه 1401: یادداشت زیر را 2 ماه پیش برای ملاحظه ی آیت الله سید علی خامنه ای منتشر کردم و بعد از آن تاریخ نیز مقالاتی در مورد وضعیت آقای حسین رونقی نلسون ماندلا ایران در زندان نوشتم. کمتر از 3 هفته پیش آقای حسین رونقی بعد از این آخرین دوره ی زندان در سال 1401 آزاد شد، و شرحی نیز هفته ی گذشته از این دوره ی زندانشان، منتشر کرده اند! کمتر از 6 ماه پیش که نخستین بار پیشنهادات مطرح شده در این یادداشت منتشر شد، عملاً نه تنها از سوی رژیم اسلامی ادامه ی دردناک زندان و شکنجه ی بیشتر را برای حسین شاهد بودیم، بلکه از سوی اپوزیسیون نیز این پیشنهادات با سردی روبرو شد! در نتیجه واقعاً نمی دانم که آیت الله سید علی خامنه ای و آقای حسین رونقی که دو سوی پیشنهاد این نگارنده هستند در این مورد فکری کرده اند و آیا حاضرند به این راه توجهی کنند! با اینهمه، این نگارنده همچنان امید دارم که این راه را نیز چه اپوزیسیون و چه پوزیسیون، مورد توجه قرار دهند که آخرین امید می تواند باشد تا که انقلاب 21 ایران را بشود به شکل یک انقلاب مسالمت آمیز به نتیجه رساند! س. ق.

********************

پی نوشت اول آبان ماه 1401: بازهم درباره ی حسین رونقی نلسون ماندلا ایران

پی نوشت بیستم مهرماه 1401: حضرت آیت الله سید علی خامنه ای، یادداشت زیر را بیش از دو هفته پیش نوشتم. ایران همچنان در آتش می سوزد و ماندلای ایران، آقای حسین رونقی در زندان شما زیر شکنجه دو پایش را شکسته اند و حتی مادر حسین نمی تواند با او ملاقات کند و به عوض شما اعلام کرده اید با یکی از کسانیکه همه ی این سالها بودجه ی نایاک را در آمریکا تأمین کرده و مدتی است در زندان شما ست، می خواهید با او در مورد اوضاع ایران مذاکره کنید! این کار شما شبیه مذاکره در کریدورهای قدرت با آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی در دوران جنبش سبز است که خود آقای هاشمی رفسنجانی در ترورهای خارج کشور دست داشت. شما مردم ایران را دست کم گرفته اید. نایاک در خیزش مردم ایران در خارج کشور اعتباری ندارد و ایرانیان خارج کشور آنها را دست نشانده ی جمهوری اسلامی می شناسند و اکنون در خارج کشور دکتر حامد اسماعیلیون رهبری جنبش ایرانیان در خارج کشور را در دست دارد و نه نایاک؛ گذشت زمانی که عوامل آیت الله هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی در خارج کشور، ایرانیان و خارجی ها را از تغییر رژیم در ایران منصرف می کردند! این عوامل شما و همکارانشان اعتباری در میان مردم ندارند و مدتهاست در خارج کشور کارشان تهدید فعالان داخل کشور نظیر حسین رونقی و دیگران بوده و اف بی آی در مورد ارتباطشان با رژیم اسلامی شما در حال تحقیق است! گذشت زمانی که رژیم شما اپوزیسیون دروغین اصلاح طلب راه انداخت و خیمه شب بازی و سیاه بازی درست کرد که یکی «شمر» شد و دیگری «امام حسین» و دست چپ شما با دست راست شما مذاکره می کرد! مردم دیگر گول این حرفها را نمی خورند و عوامل شما را می شناسند. اگر صادقانه می خواهید مذاکره برای خروج از این بحران کنید لطفاً با ماندلا ایران، آقای حسین رونقی وارد مذاکره شوید و قبل از هرچیز حسین و سایر زندانیان سیاسی را آزاد کنید و از تهدید و فشار بر فعالان سیاسی دست بردارید. مردم ایران 5 سال است که انقلاب 21 ایران را آغاز کرده اند و با این حملات و قولهای دروغین لابی های رژیم در خارج کشور نمی توانید خروش مردم را خاموش کنید. مردم ایران حکومتی سکولار دموکرات می خواهند! شما با انقلابی به مراتب عظیم تر از انقلاب سال 57 در ایران، روبرو هستید که با کشتار بیشتر نه تنها امواج خروشان این انقلاب خاموش نمی شود بلکه بیشتر شعله ور می شود و اتاق فکرهای اصلاح طلبان و لابی های خارج کشورشان نمی توانند دردی نه از مردم ایران دوا کنند و نه به دوام رژیم اسلامی حاکم یاری رسانند. دوران این لابی ها به سر رسیده است و پولی که شما به آنها می دهید را فقط باید این بیت حافظ را برایش خواند که «عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری»! در پایان اضافه کنم که حملات نظامی شما در حال حاضر به مردم بی سلاح در کردستان عاقبت باعث تجزیه ی کردستان خواهد شد! بازهم با سپاس از توجه شما.* * س. ق.

مطالب مرتبط: 0     1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14     15     16     17     18     19     20     21     22     23     24

 

khamenei-madom

 

حضرت آیت الله سید علی خامنه ای،

 

دو روز پیش ویدیو زیر از سردار حسین اشتری، فرمانده کل انتظامی "جمهوری" اسلامی (فراجا) منتشر شده که به روشنی فرمان قتل معترضان را صادر کرده هنگامیکه معترضان به حجاب اجباری بعد از قتل دولتی ژینا #مهسا_امینی صریحاً با شعار «جمهوری اسلامی نمی خواهیم»، بدون اسلحه، به خیابانها آمدند و همچنان در خیابانها هستند. حتی رژیم اسلامی شما وقتی که با عراق می جنگیدید از همان اول، در مذاکرات صلح با سران دولت عراق شرکت می کرد، و تازه به قول یکی از رهبران اپوزیسیون اگر در آنوقت به شدتی که اینها امروز با مردم ایران می جنگند با ارتش عراق جنگیده بودند شاید به جای 8 سال، جنگ با عراق در 8 روز تمام شده بود! امروز که در جنگ با مردم کشور خود هستید حتی با مسالمتجوترین رهبران سکولار دموکرات در داخل ایران؛ از جمله آقای حسین رونقی و آقای مجید توکلی و دیگران به جای مذاکره برای صلح، آنها را مورد ضرب و شتم قرار داده و به زندان انداخته اید و دیروز خبر شکستن دست آقای حسین رونقی در مطبوعات منتشر شده بود، و می دانید که در گذشته حسین یک کلیه اش را در زندان از دست داد، در حالیکه می توانستید با آنها با احترام رفتار کنید و برای انتقال قدرت وارد مذاکره شوید! واقعیت این است که مردم ایران از همان آبان 98 صریحاً اعلام کردند که "جمهوری" اسلامی نمی خواهند و همان وقت بود که رژیم اسلامی و رییس جمهور "اصلاح طلبش" که آقای حسن روحانی بود، ملت را به گلوله بست و همه ی ما کشته شدن زنده یاد پویا بختیاری و هزاران جانباخته ی دیگر را به یاد داریم و اینکه پدر پویا یعنی آقای منوچهر بختیاری که خودش جانباز جنگ ایران و عراق بوده و مادر پویا خانم ناهید شیرپیشه در این سه سال هر دقیقه به دلیل #دادخواهی برای پسر جانباخته شان به زندان افتاده اند یعنی به جای دلجویی از آنها، شما «دبل داون» کرده اید و زندان رژیم "جمهوری" اسلامی نصیبشان شده و همین حالا هردو در زندان هستند.

 

تا کی می خواهید جواب مردمی که "جمهوری" اسلامی را نمی خواهند، با زندان و شکنجه بدهید! حتی نژادپرستان آفریقای جنوبی انقدر عقل داشتند که در پایان کار وارد مذاکره با نلسون ماندلا برای انتقال قدرت شدند و هم خود را نجات دادند و هم مردم آفریقای جنوبی را! اکنون زمان آن رسیده که شما نیز با نلسون ماندلا ایران، آقای حسین رونقی وارد مذاکره برای انتقال قدرت شوید وگرنه این خیزش کنونی ضدحجاب به انقلاب خونباری در ایران منتهی می شود؛ و البته نه انقلابی ارتجاعی نظیر انقلاب 57 که جامعه ی ما را با افق رژیم قرون وسطایی خلافت اسلامی به قهقرا برد، بلکه انقلابی مترقی و قرن بیست و یکمی خواهد بود که راه پیشرفت و ترقی ایران را با آغاز رژیمی سکولار و دموکراتیک به انجام خواهد رساند. ای کاش شما و دیگر رهبران رژیم اسلامی انتقال قدرت را در ایران نگذارید که به خون و خونریزی بیانجامد چون مردم ایران بالاخره تسلیم رژیمی از نوع کره شمالی نشده و پیروزی انقلاب 21 ایران، حرکت برای تأسیس رژیمی سکولار دموکرات در ایران را به انجام خواهد رساند، به قول معروف «دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره» و اجتناب ناپذیر است و فقط همانطور که در دی ماه 96 از سوی این نگارنده بحث شد سؤال این است که آیا این انقلاب مسالمت آمیز خواهد بود یا که جوی خون در این جنگ داخلی که در سراسر کشور آغاز به جاری شدن کرده، خشک و تر  با هم خواهد سوخت! ایرانیان برای 43 سال آنهم در قرن 21، رژیم قرون وسطایی "جمهوری" اسلامی را تجربه کرده اند و این رژیم «کره شمالی» را نمی خواهند چه رهبرش «کیم ایل سونگ» باشد، چه پسرش «کیم جونگ ایل»، چه نوه اش «کیم جونگ اون» و بعد از او خواهرش که نامش را به یاد ندارم! مردم ایران رژیم "جمهوری" اسلامی شما را نمی خواهند و می خواهند رژیمی نظیر دموکراسی های غربی در ایران برقرار کنند به جای مهاجرت به اقصی نقاط جهان، انتخابی که حتی فرزندان رهبران "جمهوری اسلامی" نیز برگزیده اند و پاسخ مردم گلوله نیست! لطفاً برای انتقال قدرت با آقای حسین رونقی وارد مذاکره شوید!

 

با سپاس از توجه شما!

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران،

 

سام قندچی

IRANSCOPE
http://www.ghandchi.com

چهارم مهر ماه 1401
September 26,
2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون برگزیده سام قندچی

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران
http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

 

SEARCH