Sam Ghandchiسام قندچي شورای مدیریت گذار، حسن شریعتمداری، و سؤالی از حشمت طبرزدی
سام قندچی

http://www.ghandchi.com/3790-hassan-shariatmadari.htm

پی نوشت 24 مرداد ماه 1399: یادداشتی درباره ی آقایان حشمت طبرزدی، و حسن شریعتمداری

مطالب مرتبط: 1     2     3     4     5     6     7     8

 

hassan-shariatmadari

 

روز گذشته مقاله ای از این نگارنده منتشر شد تحت عنوان: چرا دیگر از «شورای مدیریت گذار» حمایت نمی کنم. امروز پیامی از طرف یکی از مسؤلین شواری مدیریت گذار به شرح زیر دریافت کردم که نام و مقام ایشان در دبیرخانه شورای گذار را در عبارات زیر برای احترام به حریم خصوصی ایشان از متن پیام حذف کرده ام:

 

"سلام خدمت هموطن گرامى و ارجمند آقاى قندچى، [نام و مقام نویسنده پیام حذف شد. س.ق.]. نامه شما در مورد عدم حمايت از شوراى گذار، به دليلى كه در نامه ذكر نموده ايد را مطالعه كردم. در وحله اول بسيار از آنچه بر شما گذشته است متاثر شدم واز اين بابت متاسف. در نامه قيد كرده بوديد كه مهندس شريعتمدارى را در جريان اين واقعه قرار داده ايد و ايشان از اين شخص حمايت كرده است. من به محض مطالعه نامه از ايشان جوياى واقعه شدم و ايشان كاملا اظهار بى اطلاعى كردند. در مورد برداشتن عكس اين شخص؟ از سايت شورا هم، خواستم باطلاع شما برسانم كه همه عكسهاى اعضا همچنان در سايت شورا هستند و كسى حذف نشده است. شايد اينجا سوتفاهمى پيش آمده است! به همين خاطر خواستم براى رفع ابهام با شما تماس بگيرم و پاسخگوي سىوالات شما باشم، البته در صورت تمايل شما. بسيار خوشحال خواهم شد كه بتوانيم در اين راستا با شما همدلى وگفتگويي داشته باشيم. باميد شنيدار و با ارزوى سلامتى شما. با احترام. [نام نویسنده پیام حذف شد. س.ق.]، دبيرخانه شوراى گذار"
 

با سپاس از توجه و همدردی ایشان؛ اینکه «شورای مدیریت گذار» در این مورد تلاش برای پاسخگویی کرده مورد تحسین است. همچنین در مورد لینک عکسها و بیوگرافی اعضای شورا درست می گویند و توانستم پیدا کنم که در اینجا لینک شده است. اما در مورد اطلاع دادن به مهندس حسن شریعتمداری درباره ی فرد مورد بحث: دو هفته قبل از اعلان عمومی شورای مدیریت گذار در لندن، صاحب این قلم مقاله ای را خطاب به آقای حسن شریعتمداری با اشاره به این فرد منتشر کردم. و البته دو هفته بعد از اعلان تأسیس شورای مدیریت گذار در لندن، از تأسیس شورا حمایت کردم. همچنین در نشستی در مهستان که مهندس شریعتمداری شرکت داشتند این فرد با نام مستعار تلفن کرد و آقای شریعتمداری به وضوح او را می شناختند. در نتیجه روشن است که می دانیم از چه کسی حرف میزنیم.

 

حالا چرا در عنوان این نوشتار عبارت «سؤالی از آقای حشمت طبرزدی» را نوشته ام؟ در صفحه ی اعضای شورای مدیران گذار که لینک آنرا در بالا گذاشته ام، چند خطی درباره ی هر یک از آنها آمده و شرح حال فرد مورد اشاره را خواندم که خود را از اعضای «جبهه دموکراتیک» اعلام کرده است. با خواندن این یکی دیگر دود از سرم بلند شد و امیدوارم آقای حشمت طبرزدی در این مورد اطلاع رسانی کند!

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران

 

سام قندچی

IRANSCOPE
http://www.ghandchi.com

ششم تیر ماه 1399
June 26, 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون برگزیده سام قندچی

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران

http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

 

SEARCH