Sam Ghandchiسام قندچي داووس: حشمت طبرزدی، خاتمی و مسیح علینژاد
سام قندچی

http://www.ghandchi.com/3087-heshmat-tabarzadi.htm

پی نوشت هفتم بهمن ماه 1398: گفتگو با مسيح علينژاد به نقل از توییتر مسیح علینژاد

مطالب مرتبط: 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   12    13   14    15    16

 

davos

 

دوست عزیز آقای حشمت طبرزدی، چند لحظه پیش توییت زیر را که شما روز گذشته در مورد داووس، اصلاح طلبان، و خانم مسیح علینژاد نوشته اید، ملاحظه کردم:

 

"اینکه امریکا در اجلاس داووس #مسیح_علینژاد را جایگزین #ظریف میکند برای #خاتمی و #روحانی بسیار تلخ است. مسیح از اپوزسیون قدیمی رژیم نیست. او روزی از طرفداران این دو تن بود اما امروز نه تنها با انها به شدت مخالفت میکند که در اجلاس داووس، به سرعت جایگزین وزیر خارجه ی انها میشود!؟" *

 

همانطور که چند لحظه پیش بحث شد، در زمان ریاست جمهوری آقای خاتمی، حجت الاسلام هادی غفاریِ اصلاح طلب برای ترور سلمان رشدی علناً در ایران پول جمع آوری می کرد، حالا این بماند که اینها با چه رویی اینهمه سال در مجامع بین المللی شرکت کردند. سلمان رشدی یک نویسنده بود، فقط حرف زده بود، و هیچ اقدام نظامی نکرده بود و آیت الله خمینی با بیرحمی برای او فتوای قتل صادر کرد، و اصلاح طلبان نه تنها با بی شرمی از آن حکم جنایت حمایت کردند بلکه برای انجام آن روز روشن پول جمع آوری می کردند و هنوز هم از خود انتقاد نکرده اند. همین روز گذشته نیز عوامل این رژیم در عراق، رییس جمهوری عراق برهم صالح را تهدید کردند که در صورت ملاقات با پرزیدنت ترامپ از بغداد بیرونش کنند، و آدم را یاد داستان مهمان و صاحب خانه می اندازد وقتی برهم صالحِ عراقی را اینها که عوامل رژیم اسلامی حاکم بر ایران هستند، می خواهند از بغداد بیرون کنند؛ همانطور که چند ماه پیش قاسم سلیمانی تهدید مشابهی به مقتدی صدر کرد! با این کارها آنوقت از سیر نزولی اوضاع در خاورمیانه تعجب می کنند! و این رژیم تصور می کند با تحویل ندادن جعبه ی سیاه پرواز 752 هواپیمایی اوکراین می تواند نقش پررنگ کوکلاکس کلانهای اسلامی را در این جنایات بپوشاند. در همه ی این سالها اصلاح طلبان نقش درجه ی اول را در اجرای «دوگانه ی ترور و عقب نشینی جامعه» چه در عرصه وضعیت زنان و چه در همه ی عرصه های دیگر جامعه ی سکولار ایران، ایفا کردند. این اصلاح طلبان آنقدر وقیح هستند که حتی از حامیان پیشین خود نظیر دکتر هنگامه ی شهیدی در همه ی این دوران دولت آقای حسن روحانی، حمایت نکردند و خانم شهیدی همچنان تحت همه گونه شکنجه روحی و فیزیکی قرار دارد.

 

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران،

 

سام قندچی

IRANSCOPE.COM
http://www.ghandchi.com

سوم بهمن ماه 1398
January 23, 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون برگزیده سام قندچی

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران
http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

 

SEARCH