Sam Ghandchiسام قندچي دوستارلیمب، من و سرطان

سام قندچی

http://www.ghandchi.com/4489-me-and-cancer.htm

Dostarlimab, Me and Cancer
http://www.ghandchi.com/4489-me-and-cancer-english.htm

پی نوشت 12 آبان ماه 1402: امروز پیام زیر را از مطب دکترم دریافت کردم:

"
شما برای کمک مالی 100% با «بنیاد یک» تایید شده اید. فکر می کنم مدارکی که دریافت کردید برای این بود که نسبت به تصمیم شرکت بیمه خود تقاضای تجدید نظر کنید. نیازی به تکمیل آن نیست."

بنابراین آنها در حال انجام آزمایش هستند. این خبر خوبی برای من است و
امیدوارم که در مورد هزینه نگرانی نداشته باشم. همچنین زمانی که نتیجه آزمایش در دسترس قرار گیرد، آن را دنبال خواهم کرد.

بهترین ها،
سام

 

me-and-cancer

 

خوانندگان عزیز، شما از جنگ من با سرطان اطلاع دارید. از انکولوژیستم پرسیدم که آیا می توانم داروی جدیدی به نام «دوستارلیمب» را امتحان کنم. او دستور داد آزمایش ژنتیکی بنیاد پزشکی که برای آن نوع درمان لازم است را، روی بیوپسی تومور من که 5 سال پیش گرفته شده، انجام دهم! امروز از بنیاد پزشکی با من تماس گرفتند و گفتند بیمه من این آزمایش را پوشش نمی دهد و باید هزینه آنرا خودم پرداخت کنم یا برای کمک مالی اقدام کنم! آنها گفتند قبل از اینکه برای کمک مالی پاسخ داده شود، آزمایش را انجام خواهند داد، مگر اینکه از پزشک خود بخواهم آزمایش را متوقف کند. من همین حالا با دکترم تماس گرفتم تا آزمایش را متوقف کند و گفتم ترجیح می دهم بمیرم تا اینکه یک قبض بیشتر بپردازم، زیرا نمی توانم قبض بیشتری بپردازم. من بیمه ی «اِی اِی آر پی مِدیکِر ادونتِج پلان» دارم که برای افراد بازنشسته است، همان «اِی اِی آر پی» که آقای اوباما در سال های آخر ریاست جمهوری خود گفت که شخصاً در آن ثبت نام می کند! نه اینکه آقای اوباما یا «اِی اِی آر پی» را مقصر بدانیم، این واقعیت بازنشستگی برای فقرا در آمریکا است! همچنین درخواست کمک مالی، بیشتر از خود سرطان درد دارد! به قول فرانسویها: «سه لا وی»، این زندگی ماست!

 

در پایان اجازه دهید حقیقت تلخی را با شما در میان بگذارم! من هیچوقت از کسی چیزی نمی خواهم، اما کمتر از دوسال پیش در 27 ماه اسفند 1400 برای دونیشن از طریق سی اس اس دی تقاضا کردم. می خواهید بدانید چقدر پول جمع شد؟ صفر دلار!

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران،

 

سام قندچی

IRANSCOPE
http://www.ghandchi.com

11 آبان ماه 1402
November 2, 2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون برگزیده سام قندچی

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران
http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

 

SEARCH