Sam Ghandchiسام قندچي منطق مأمور احمق مجاهدینی

 سام قندچی

http://www.ghandchi.com/1557-ahmaghe-mojahedini.htm

 

در تالار بحثی اینترنتی روز گذشته نوشتم:

 

خواستار مرگ هیچ انسانی نیستم اما خواستار مرگ نهاد جمهوری اسلامی، مرگ نهاد سلطنت، و مرگ نهاد سازمان مجاهدین خلق هستم.

 

یک مأمور احمق فحاش مجاهدینی که مدتهاست در آن تالار بحث، مأموریت دارد هر کسی نوشته ای را از این قلم درج کند، لینک گذار را استاک کند، و با دروغ سازی برای خراب کردن فعالان سیاسی و فحشهای رکیک مورد حملات شخصی قرار دهد، و از حمایت ساواکی های سابق طرفدار احیا سلطنت نیز برخوردار است، در پاسخ نوشته بود که من نهاد جمهوری اسلامی را محکوم کرده ام و نه ولایت فقیه. ای کاش سازمان مجاهدین خلق اقلاً به این مأمورهایش قدری منطق یاد دهد که بفهمند عبارت "نهاد جمهوری اسلامی،" نه تنها جمهوری اسلامی ولایت فقیهی بلکه جمهوری اسلامی بدون ولایت فقیه را نیز در بر می گیرد، و حتی جمهوری اسلامی از نوع پاکستان را هم شامل می شود، و تازه این قلم در صدها مقاله هرگونه حکومت مذهبی را محکوم، و از جدایی کامل حکومت و مذهب حمایت کرده ام، و این مجاهدین هستند که هنوز دنبال برپایی جمهوری اسلامی دیگری برای مردم ایران هستند، و روسری به اصطلاح "داوطلبانه" اعضاشان حتی در تیرانا آلبانی (1)، پیش روی همگان است تا آینده ای را که سازمان مجاهدین نوید می دهد، با چشمهای خود ببینند.

 

بگذریم که شخصاً بارها به تفصیل در مورد ولایت فقیه و حتی شخص آیت الله خامنه ای بحث کرده ام (2)، با اینحال مسأله اینجانب هیچگاه شخص نیست، چه مسعود یا مریم رجوی باشد، چه محمد رضا شاه، و چه آیت الله خمینی یا خامنه ای. خواستار مرگ نهادهایی که ذکر کردم در جامعه ایران هستم ونه هیچ انسانی و از مرگ کسی هم خوشحال نمی شوم حتی بدترین دشمنانم. اما نوشته های اینجانب تکرار آنچه هر روز در سایتهای حقوق بشری منتشر می شود و بارها درباره آنها نوشته ام نیست که هر روز خود را برای احمقی دیگر که مأمور تازه سازمان مجاهدین خلق (3) است، ثابت کنم؛ که دیگر وقتی برای کار پژوهشی نخواهد ماند که البته آرزوی مجاهدین خلق است تا ما را مشغول تکرار آنچه بارها گفته ایم نگهدارند و خودشان با سناتورهای آمریکایی بنشینند، به مقامات آمریکایی نظیر رودی جولیانی پول بدهند، و مجاهدین را بعنوان اپوزیسیون ایران در جهان تثبیت کنند، تا آنجا که یکی هم مثل نوت گینگریچ (4) بیاید و خانم مریم رجوی را جرج واشنگتن ایران اعلام کند و جنبش سیاسی ما حتی یک اعتراض خشک خالی با دو سه تا امضا هم به دولت آمریکا در این رابطه ارسال نکند.

 

به یاد استاد منطقی که در دانشگاه داشتم می افتم که روزی از او پرسیدم چگونه می شود منطق را به کسی درس داد، و در پاسخ گفت که در همه سالهایی که منطق درس داده، تجربه اش این بوده که شاگردان یا از اول خود، منطق در تفکر داشته اند و یا نه، و او فقط توانسته روشهایی یاد دهد که بهتر از منطق که داشتند، بهره ببرند. نمی دانم حرف او درست باشد یا نه، اما هرچه در این سالها در فوروم های بحث اینترنتی با مأمورهای حزب اللهی جمهوری اسلامی ایران، مأمورهای ساواک پیشین در آمریکا (5)، و لات و لوت های سازمان مجاهدین خلق، سر و کله زدم، بیشتر به این نتیجه رسیدم که یا آن استاد منطق درست می گفت و یا پولی که این مأموران امنیتی دریافت می کنند، هر منطق و انسانیت را از این طایفه که معبودشان متفاوت، اما در ماهیت یکسانند، سلب کرده است، و به همین دلیل همکارانشان در زندان اوین، چه امروز و چه در رژیم سابق، و چه در زندان ابو غریب صدام حسین، آزادیخواهان را با قساوت شکنجه کرده و می کنند؛ و شعبان بی مخ ها و الله کرم ها در خیابانهای ایران و تهدیدکنندگان مجاهدینی در فرودگاه های خارج، قداره بندی کرده و می کنند، و این مأمورهای احمق لات هم در اینترنت، فعالان سیاسی را هدف حملات شخصی و فحاشی های خود قرار داده و میدهند.

 

در پایان لازم به یادآوری است روز گذشته پس از آنکه کاملاً از تالار بحث مورد اشاره در بالا بیرون آمدم، تهدیدهای ایمیلی دریافت کردم، که البته قبلا هم فرستاده بودند و با درج هِدِرهای اینترنتی کامل ایمیل، منتشر شد (6)، تا متخصصان بتوانند با استفاده از هِدِرها، فرستنده را که مرا مورد تهدید قرار داده، ردیابی کنند. بنظر می رسد این بیچاره واقعاً فکر می کند همه مخالفین مجاهدین، یا وزارت اطلاعاتی هستند و یا از رژیم اسلامی پول می گیرند؛ واقعاً که این بدبختها، شستشوی مغزی درباره اپوزیسیون دموکراتیک شده اند و نمی فهمند که کسی عقیده ای متضاد با آنها دارد، اما مأمور نیست و انسانی آزاده است. البته تهدیدهای این جنایتکاران به این قلم، تازگی ندارد و 13 سال پیش، پس از انتشار مقاله ای تحت عنوان "انحلال سلطنت و مجاهدین راه پایان جمهوری اسلامی" (7)، چند تا از ساواکی های مقیم آمریکا که ردپای ایمیلی تهدیدهای آنها را در آن زمان به دفتر رضا پهلوی ترِیس کرده و منتشر شد، به خانه ام تلفن کردند و گفتند خودت و زن و بچه ات را می کشیم. این است پاسخ این جنایتکاران مدعی مبارزه با استبداد جمهوری اسلامی، به مخالفان احیاء سلطنت و مجاهدین. واقعاً این جنایتکاران امروز هنوز در قدرت نیستند، و حتی در خارج کشور، با اپوزیسیون دموکراتیک و مخالفان مجاهدین و سلطنت اینگونه رفتار می کنند، به قول معروف خدا نکند فردا اینها به قدرت برسند که جنایتکارتر از صدتا وزارت اطلاعات و پاسداران رژیم کنونی و ساواک رژیم گذشته خواهند بود، و وضع ایران و ایرانی و آزادیخواهان بدتر خواهد شد (8). مرگ بر استبداد.

 

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران

 

سام قندچی، ناشر و سردبیر ایرانسکوپ
http://www.iranscope.com

http://www.ghandchi.com
نهم شهریور ماه 1396
August 31, 2017

 

پانویس:

 

1. زنان سازمان مجاهدین خلق در تیرانا، آلبانی

https://www.facebook.com/Ihatemek/videos/1561726757225108

 

2. بیزاری آیت الله خامنه ای از شاه سلطان حسین-ویرایش دوم
http://www.ghandchi.com/1150-shah-soltan-hossein.htm

 

3. سازمان مجاهدین خلق
http://goo.gl/tPYsEG
mojahedine khalgh organization, mek, mko, pmoi
http://goo.gl/ijg2MS

 

 

4. آینده نگری نوت گینگریچ برای ایران
http://www.ghandchi.com/1507-newt-gingrich.htm
Newt Gingrich's Futurism for Iran
http://www.ghandchi.com/1507-newt-gingrich-english.htm

 

5. ساواک هنوز در آمریکا زنده است
http://www.ghandchi.com/976-savak-alive.htm

 

6. ایمیل تهدید آمیز اراذل و اوباش هوادار مجاهدین و سلطنت

https://www.facebook.com/ghandchi/posts/862939173866634

 

7. انحلال سلطنت و مجاهدین راه پایان جمهوری اسلامی-ویرایش دوم
http://www.ghandchi.com/337-MonarchyMKO.htm
Dissolve Monarchy and MKO to End IRI
http://www.ghandchi.com/337-MonarchyMKOEng.htm

 

8. حملات سایبری برخی هواداران شاهزاده رضا پهلوی یا داستان شمر و امام حسین
http://www.ghandchi.com/1504-rp-cyber-attacks.htm
 

مطالب مرتبط

درخواست از شاهزاده رضا پهلوی برای اعلام انحلال سلطنت
http://www.ghandchi.com/1555-reza-pahlavi.htm

سلطنت پهلوی
http://goo.gl/xTGC1y
Pahlavi Monarchy
http://goo.gl/6F5519

 

آرزوی مرگ هیچکس حتی رهبران رژیمها و سازمانهای ارتجاعی را ندارم
http://www.ghandchi.com/1706-iri-pmoi.htm

 

 


متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

 

 

 

SEARCH