Sam Ghandchiسام قندچي یادداشتی برای عیسی خان حاتمی: از ماست که بر ماست

سام قندچی

http://www.ghandchi.com/4251-esakhan-hatami.htm

پی نوشت 24 فروردین 1401: مطلبی در توییتر درباره توییت بی شرفی به نام پیمان عارف

پی نوشت ششم اسفندماه 1400: گفتگوی آقای عیسی خان حاتمی با تلویزیون ایران فردا

مطالب مرتبط: 1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     13     14

 

esakhan-hatami

 

دوست عزیز آقای عیسی خان حاتمی،

 

هیچگاه با شما آشنایی شخصی نداشته ام اما شما یکی از معدود رهبران جبهه ملی در داخل ایران هستید که برایتان همیشه احترام قائل بوده ام. ده روز پیش شما در صفحه ی فیسبوکتان مطلبی را در رابطه با جبهه ملی در زمان انقلاب و لانسه کردن خمینی در هم آوازی با امثال احمد سلامتیان درج کرده اید که حقیقتی تلخ و تاریخی است! مشکل اینکه در مورد حقایق اشتباهات سیاسی بعد از بیش از 45 سال، تازه امروز می نویسیم و درباره ی اشتباهاتی که همین چند ساله ی اخیر جبهه ملی کرده، سکوت می کنیم! کمتر از 3 ماه پیش اشتباه بزرگی بخشی از جبهه ملی کرد، که البته ربطی به آن بخش جبهه که شما نمایندگی می کنید نداشت، با اینحال به استثنای برخی از رهبران مورد اعتماد جبهه، و کمی شلوغ بازی عده ای که دوست دارند خود را سخنگوی جبهه ملی بخوانند، بقیه در موردش سکوت کردند!

 

چند سال پیش خود شما فردی به نام پیمان عارف را در جبهه ملی لانسه کردید که بعد هم به خارج آمد و خرابکاری هایش را در ترکیه برای پول ساختن، همه خبر داریم، و بعد هم دست راست لابی های رژیم اسلامی در خارج شده و هست یعنی همانهایی که همه ی این سالها دست در دست مواجب بگیران اصلاح طلب در خارج، در سازماندهی «فریبکاری بزرگ حکومت اسلامی که اپوزیسیون را از خواست تغییر رژیم دور کرد»، نقش آفرینی کردند! و بعد جوان با صداقت و شجاعی نظیر حسین رونقی، جان خود را به خطر می اندازد که از داخل ایران با جرثومه های فساد نظیر «پیمان عارف» و همدستانش، که در خارج دنبال مقام و پولِ لابی های رژیم اسلامی از یک شهر به شهر دیگر میروند، مبارزه کند، و آنها را افشا کند، و همدستان این جیره خواران اصلاح طلبان اسلامی خارج، در ایران، برای حسین رونقی ها، پاپوش درست می کنند! حسین رونقی در گفتاری به همراه مادرش به درستی می گوید که آدم فاسدی نبوده که از کسی وحشتی داشته باشد، اما در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته!

 

شما دوستانی که امثال «پیمان عارف» ها را در اپوزیسیون لانسه کردید و از آن طریق به همدستان لابی رژیم اسلامی و امنیتی اش غیرمستقیم و ناخواسته کمک کردید، مسؤل هستید، وقتی امروز آنها بلای جان انسانهای با صداقتی نظیر حسین رونقی شده اند، حسین رونقی که از همه چیز خود برای آزادی و سعادت ایران گذشته است. نمی گویم کسی در رهبری سیاسی حق ندارد اشتباه کند؛ اما، وقتی اشتباه شما مدتهاست که آشکار شده، ماههاست همچنان سکوت کردید و اجازه دادید این فرد فاسد یعنی «پیمان عارف» در خارج کشور جولان دهد و همکاران امنیتی اش که حقوق بگیر مفسدان اصلاح طلب در داخل ایران هستند برای امثال حسین رونقی ها پاپوش درست کنند! با اینهمه، شخصاً همیشه به شما اعتماد داشته و دارم و همه ی ما در زمانهای مختلف اشتباه کرده ایم؛ از جمله خودم هم زمانی عکسهای به اصطلاح "مبارزات" همین «پیمان عارف» و چند نخاله ی دیگر را که بعداً برای خودنمایی به خارج آمده بودند، منتشر کرده بودم! اما شما ماههاست وظیفه داشتید در مورد حقیقت این «پیمان عارف» اعلامیه بدهید!

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران،

 

سام قندچی

IRANSCOPE
http://www.ghandchi.com

پنجم اسفند ماه 1400
February 24,
2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون برگزیده سام قندچی

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران
http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

 

SEARCH