Sam Ghandchiسام قندچي ترامپ: ج.ا.ا، نابودی ایران و فرهنگ ایران
سام قندچی

http://www.ghandchi.com/3050-trump-iri-leaders.htm

Trump: IRI, Destruction of Iran and Iranian Culture

http://www.ghandchi.com/3050-trump-iri-leaders-english.htm

مطالب مرتبط: 1    2    3    4    5    6    7

 

trump-iri-leaders

 

پرزیدنت ترامپ عزیز،

 

در پی مرگ سردار قاسم سلیمانی در سه روز پیش، در توییت زیر در روز گذشته، شما رهبران رژیم اسلامی ایران (آی آر آی) را به شرح زیر تهدید کرده اید:

 

"... ما 52 سایت را در ایران هدف گرفته ایم (که نماد 52 آمریکایی است که ایران سالها پیش به گروگان گرفت)، برخی را که در تیررس داریم دارای ارزش و اهمیت بالا برای ایران و فرهنگ ایرانیان هستند، و به این اهداف و خود ایران، بسیار سریع و با شدت حمله خواهیم کرد. آمریکا دیگر هیچ تهدیدی را تحمل نمی کند!"*

 

کوکلاکس کلان های اسلامی برایشان ایران و فرهنگ ایران اهمیتی ندارد و این را بمثابه توهینی به آنها نمی نویسم و احساس حقیقی آنها است. آنها، انسانِ این-جهانیِ سکولار نیستند که دست برقضا مذهبی هم باشند. آنها بردگان خدای اسلامگرا هستند و خیلی هم به بندگی خود افتخار می کنند. از نگاه آنان، آیت الله ها از طرف خدای اسلامگرا سخن می گویند و مقلدین، فرامین الهی را اجرا می کنند. اگر اینکه شما تهدید بالا را بارهاست در چند سال اخیر تکرار کرده اید با هدف خیزاندن ایرانیان علیه رژیم اسلامی حاکم بر ایران باشد، متأسفانه کار نخواهد کرد؛ و فقط ناسیونالیستها را پریشان می کند و برخی از آنها به رهبران ج.ا.ا می چسبند به این امید که ایران و فرهنگ ایران را نجات دهند، در حالیکه بعضی دیگر نیز امروز بعد از توییت شما این واکنش را داشتند: «نابودی آنچه که ارزش بالایی برای ایران و فرهنگ ایران دارد، جنایت علیه بشریت است». واقعیت این است که رژیم اسلامی بیش از هر حمله ای به ایران، میراث فرهنگی ایرانیان را نابود کرده و امروز آقای محمد جواد ظریف اشک تمساح برای اماکن فرهنگی ایران می ریزد. با اینحال، اگر واقعاً احساس می کنید که لازم است رهبران ج.ا.ا را تهدید کنید، پیشنهاد می کنم که تهدید دیگری را انتخاب کنید. همچنین لطفاً رهبران رژیم اسلامی ایران را با عبارت *ایرانیان* خطاب نکنید، که عبارتی ملی است، و اصطلاحی بی مسما برای آنها، و دوباره بگویم که این را نیز بعنوان توهینی به رهبران ج.ا.ا نمی نویسم. شما می توانید آنها را *رهبران آی آر آی* بنامید که *آی آر آی* به معنی *رژیم اسلامی ایران* است یا از آنجا که عبارت "جمهوری" را به دروغ برای گول زدن مردم در 1357 به کار بردند، *آی آر آی* به معنی "جمهوری" اسلامی ایران نیز هست، یا همان *ج.ا.ا* در فارسی.

 

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران،

 

سام قندچی

IRANSCOPE.COM
http://www.ghandchi.com

پانزدهم دی ماه 1398
January 5, 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون برگزیده سام قندچی

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران
http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

 

SEARCH