Sam Ghandchiسام قندچي یادداشتی برای آتنا دائمی در مورد احضار هانیه به دادسرای اوین

سام قندچی

http://www.ghandchi.com/4465-atena-daemi.htm

مطالب مرتبط: 1     2     3     4     5

 

atena-hanieh-daemi

 

دوست عزیز خانم آتنا دائمی،  من با شما هیچوقت تماسی نداشته ام. اساساً با هیچکسی تماسی ندارم و خبرها را در اینترنت می خوانم و اگر نظری داشته باشم، منتشر می کنم و در مورد دیدگاههای سیاسی شما خیلی سال پیش یکی دو مقاله ای منتشر کرده بودم و بعد هم در مورد زندانی شدنتان و درباره ی روزهایی که بیماری کرونا در زندان غوغا می کرد و خواهرها و پدرتان بار سفر می بستند و هر روز از رشت به تهران می آمدند و دم در زندان بودند! اما بعد از آزادی تان از زندان، در این مدت مطلبی در ارتباط با شما منتشر نکردم هرچند از روزی که شما خبر ابتلا به بیماری «ام اس» را منتشر کردید بارها می خواستم اظهار همدردی کنم! در حقیقت در آپارتمانی که مدتی پیش زندگی می کردم همسایه ای داشتم که همسرش 74 سال سن داشت و در 72 سالگی این بیماری «ام اس» را گرفته بود در حالیکه خواهرش سالها پیش از او در 35 سالگی مبتلا به بیماری «ام اس» شده بود و می دانم که پژوهشهای علمی همچنان در حال پیشرفت در این عرصه هستند؛ با اینهمه از روزی که خانم همسایه ابتلا به «ام اس» پیدا کرده بود دیگر یک بار هم از خانه بیرون نیامد و تا روزی که همسایه شان بودم همچنان روز و شب بر روی تخت بود! اینکه شما به رغم همه ی فشارهای بیماری که علاوه بر فشارهای زندان و غیره متحمل شده اید، همچنان سرزنده و فعال هستید را، به شما و خانواده تان تبریک می گویم و شما برای همه ی ما سرمشقی در روزهای سختی هستید!

 

چند لحظه پیش خبر زیر را در توییتر شما خواندم:

 

آتنا دائمی: امروز یکشنبه ۲۲مرداد خواهرم هانیه را به صورت تلفنی به پلیس امنیت احضار کردند،هانیه احضاریه رسمی و قانونی خواسته که مامور به او گفته"دستور از دادسرای اوین داریم چنانچه خودت نیایی همچون ۳۰شهریور سال گذشته در خانه‌ات بازداشت میشوی"  *
#هانیه_دائمی

 

امیدوارم هانیه در دادگاه موفق باشد و در حقیقت خانواده های زندانیان کمتر از خود آنها متحمل همه ی این ناملایمات نبوده ونیستند.  زنده باشید و خسته نباشید و با تقدیم احترام به شما و خانواده ی محترم شما!

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران،

 

سام قندچی

IRANSCOPE
http://www.ghandchi.com

22 مرداد 1402
August 13, 2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون برگزیده سام قندچی

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران
http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

 

SEARCH