Sam Ghandchiسام قندچي آیا قرار است «بهنام موسیوند» هم بشود «ستار بهشتی» دیگر

سام قندچی

http://www.ghandchi.com/4334-behnam-mousivand.htm

پی نوشت 22 شهریور ماه 1401: دوستان عزیز، همانطور که روز گذشته اطلاع دادم در حال حاضر به دلیل وضعیت شخصی، کار انتشاراتی را متوقف کرده ام؛ اما، خبرهایی که از وضعیت زندانی سیاسی آقای «بهنام موسیوند» * میرسد خطرناک است و می ترسم دوباره «ستار بهشتیِ» تازه ای در زندانهای رژیم اسلامی ایران جان خود را از دست بدهد و اظهار ندامت شکنجه گران بعد از درگذشت بهنام موسیوند دردی را دوا نخواهد کرد و جنایت دیگری توسط رژیم اسلامی ایران در تاریخ ثبت خواهد شد! ضمناً به نظر میرسد شماری از لینکهای سایت این نگارنده از جمله لینک این مقاله، در موتور جستجوگر بینگ مایکروسافت بلوک هستند! س.ق.

پی نوشت 20 شهریور ماه 1401: خواهر بهنام موسیوند: منشن

پی نوشت 20 شهریور ماه 1401: خواهر بهنام موسیوند: برادرم #بهنام_موسیوند به علت وخامت حال جسمیش به بیمارستان اعزام شد. لازم به ذکر است که ایشان همچنان در اعتصاب هستند.

پی نوشت 18 شهریور ماه 1401: لطفاً اینجا را کلیک کنید!

مطالب مرتبط: 1     2     3     4     5

 

behnam-mousivand

 

 

دو ساعت پیش خواهر زندانی سیاسی آقای بهنام موسیوند در اینترنت عبارات زیر را منتشر کرده اند:

 

«حال برادرم #بهنام_موسیوند خوب نیست...درحالی که از سردرد شدید دل درد رنج میبره ودچار ضعف شدید بدنی شده رهایش کرده اند بدون هیچ رسیدگی...کجای دنیا زندانی بیمار به جای مداوا شدن کوچ داده میشد.در این دوسال چندبار جابجا شده .این خود از مصادیق بارز شکنجه سفید است.» «اقدام برای بازداشت خانواده #بهنام_موسیوند امروز پدر و مادر بهنام برای گرفتن خبر از فرزندشان در مقابل زندان رجایی شهر تحصن کرده بودند که به دستور مسئولین زندان تعدادی از مامورین کلانتری برای بازداشت پدر و مادر اقدام کردند که با مقاومت خانواده مواجه شدند.»

 

آیا رژیم اسلامی می خواهد ستار بهشتی دیگری به فهرست قربانیان نقض حقوق بشر در ایران اضافه کند! من دو روز پیش در نامه ای که در اینترنت منتشر کردم درباره ی وضعیت آقای موسیوند نوشتم. شاید خیلی از زندانیان اهمیتی به پابند برای رفتن به دکتر ندهند و یا مثل این نگارنده با اعتصاب غذا مخالف باشند، اما نمی شود با ادامه ی لج و لجبازی، آنها را به قتل رساند! نمونه های مرگ در اثر تشدید لج و لجبازی بین مقامات و زندانیان در تاریخ ما زیاد بوده است. دکتر کریم سنجابی در کتاب خود تحت عنوان «امیدها و ناامیدی ها» می نویسد که اعدام دکتر حسین فاطمی در زمان بازداشت بعد از 28 مرداد، به دلیل همین تشدید لج و لجبازی بین زندانی و مقامات بوده است! من نمی دانم از نظر تاریخی این حرف چقدر درست باشد ولی می دانم که ستار بهشتی در زندان رژیم اسلامی دقیقاً به همین دلیل کشته شد! بس کنید، بهنام موسیوند را آزاد کنید و نگذارید خون یک جوان اندیشمند دیگر دوباره در ایران تحت حاکمیت رژیم اسلامی جاری شود!

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران،

 

سام قندچی

IRANSCOPE
http://www.ghandchi.com

17 شهریور ماه 1401
September 8,
2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون برگزیده سام قندچی

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران
http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

 

SEARCH