Sam Ghandchiسام قندچي پیام طبرزدی و کاوه موسوی، و تارِ مویی از جنایتکاران برای تست دی اِن اِی
سام قندچی

http://www.ghandchi.com/2928-jenayate-jangi.htm

مطالب مرتبط:   1     2     3     4     5

 

jenayate-jangi

 

امروز دکتر کاوه موسوی مصاحبه مهمی در مورد مجازاتی که در انتظار جنایتکاران علیه بشریت که معترضان را در ایران به گلوله می بندند انجام دادند و تأکید کردند که در دادگاه های آینده نظیر محاکمات نورنبرگ بعد از سقوط فاشیسم هیتلری کسی نخواهد توانست ادعای به اصطلاح "مأمور بودم و معذور،" مطرح کند. لحظاتی پیش نیز آقای حشمت اله طبرزدی پیام مهمی برای معترضان و همه ی مردم ایران فرستادند. پیام مهندس طبرزدی در پانویس ضمیمه شده است (1). همانطور که آقای کاوه موسوی تأکید کرده اند عکس گرفتن از جنایتکارانی که به شما شلیک می کنند برای محاکمه ی آنها در آینده ضروری است. همچنین اگر تارِ مو یا چیز دیگری بردارید که بشود از آن برای تست دی اِن اِی برای اثبات هویت آنها استفاده کرد، برای دادخواهی در دادگاه نورنبرگ آینده به کار خواهد آمد.

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران،

 

سام قندچی

IRANSCOPE.COM
http://www.ghandchi.com

بیست و هفتم آبان ماه 1398
Nov 18, 2019

 

پانویس:

 

پيام "طبرزدى" براى گسترش اعتراضات عليه رژيم/ سربازان پادگانها را ترك كنند
http://bit.ly/2KsUwMn
پیام مهندس طبرزدی: هم میهنان به یاری جوانان بشتابید،
هموطنان عزیز رژیم سرکوبگر، فاسد، و خشونت طلب حاکم، بر تصمیم خود در برگرداندن قیمت بنزین به قبل سرباز میزند، جوانان را در خیابانها میکشد و میخواهد از این طریق مردم را دچار وحشت کند، باید به کمک جوانان انقلابی در خیابانها شتافت.
از این رو طی سه روز گذشته بیش از 60 تن را به شهادت رسانده است، جا دارد همراه با تظاهر ات و اعتراضاتی که هر روز از ساعت 3 پس از ظهر شدت بیشتری میگیرد، بازاریان، کسبه و سازمانهای اداری دامنه اعتصابات را گسترش بدهند و همگان از پرداخت مالیات ،پول اب و برق گاز پرهیز کنند و سربازها پادگانها را خالی نمایند و از ماموران دولتی انتظامی و امنیتی و نظامی نیز میخواهم دست به نافرمانی بزنند و در برابر فرماندهان جنایتکار و فاسد سر پیچی نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون برگزیده سام قندچی

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران
http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

 

SEARCH