Sam Ghandchiسام قندچي سهیل عربی در زنجیرِ روانشناسان گولاگ اسلامی
سام قندچی

http://www.ghandchi.com/2183-soheil-arabi-gulag.htm

پی نوشت: امروز دوشنبه هشتم امرداد 97 فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی بعد از یک ماه توانست با فرزندش ملاقات کوتاهی داشته باشد..(ادامه متن در پانویس1)

https://www.facebook.com/saied.ohady/posts/10212878832746560

مطالب مرتبط: https://goo.gl/xZnsvw

 

soheil-arabi-gulag

 

روز گذشته در سایت عصر آنارشیسم خبری منتشر شده تحت عنوان "هدف از بردن #سهیل_عربی به تیمارستان امین آباد زدن آمپول در جهت دیوانه کردن یا از دست دادن حافظه او است" (1). درباره وضعیت آقای سهیل عربی چند سالی است که به تفصیل بحث شده و نیازی به توضیح بیشتر نیست (2). در مورد استفاده از تیمارستان برای مخالفان سیاسی، همه ما دوران کمونیسم شوروی را به خاطر داریم که پس از قولهای خروشچف در کنگره بیستم برای رسیدگی به جنایات دوران استالین در گولاگ؛ در دوران برژنف، با استفاده از روانشناسی، شکنجه های گولاگ، ابعاد تازه ای پیدا کرد، و در واقع کتابهای سولژنیتسین بود که از حقایق جنایات تازه رژیم کمونیستی که بعد از قولهای مسالمت آمیز شدن رژیم شوروی بر ملا می شد، پرده برداشت، وقتی انحراف از اصول مارکسیسم لنینسم را مشکل روانی، اعلام می کردند. امروز نیز ما بٌعد تازه ای را از جنایات کوکلاکس کلان اسلامی (3) در دوران اصلاح طلبان و اعتدالگرایان دولت آقای حسن روحانی، شاهد هستیم و خبرهایی که در مورد رفتار رژیم اسلامی با آقای سهیل عربی می رسد، حکایت از ابعاد تازه جنایت در رژیم اسلامی است که در رسانه های فارسی زبان بین المللی که در کنترل اصلاح طلبان و اعتدالگرایان و هوادارن چپی آنها در خارج (4) قرار دارند، انعکاس پیدا نمی کند. ماهها سکوت خبری این رسانه ها در مورد حکم اعدام رامین حسین پناهی (5) و عدم اعلام خبر تهدید رامین حسین پناهی به قتل توسط رییس زندان سنندج، نمونه دیگری از این خط مشی مدیریت رسانه های فارسی زبان بین المللی است.

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران

سام قندچی

IRANSCOPE.COM
http://www.ghandchi.com

هشتم مرداد ماه 1397
July 29, 2018

 

پانویس:

 

1. سایت عصرآنارشیسم: هدف از بردن #سهیل_عربی به تیمارستان امین آباد زدن آمپول در جهت دیوانه کردن یا از دست دادن حافظه او است
http://asranarshism.com/1397/05/06/anarchism-137

پی نوشت به نقل از رادیو فرهنگ

https://www.facebook.com/saied.ohady/posts/10212878832746560

"امروز دوشنبه هشتم امرداد ٩٧ فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی بعد از یک ماه توانست با فرزندش ملاقات کوتاهی داشته باشد. امروز دوشنبه هشتم امرداد ٩٧ فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی بعد از یک ماه توانست با فرزندش ملاقات کوتاهی داشته باشد. از همین روى در رادیو فرهنگ همراه شدیم با مادر این زندانی عقیدتی و گفتگویی در مورد آخرین وضعیت وی صورت گرفت. در این گفت و شنود مادر سهیل عربی گفت: «در مورد فرزندم خیلی نگرانم، از وضعیت ظاهری اش فهمیدم که وضع جسمانی اش خیلی خراب بود در اتاقی که باید یک نفر باشد چهارنفر را گذاشته اند پیش او تا اذیتش کنند. سهیل در ملاقاتش گفت، که به من قرص می دهند تا من را دیوانه نشان بدهند و به تیمارستان امین آباد انتقال دهند. سهیل گفت دارند من را اذیت می کنند تا کار خودشان را بکنند.» مادر سهیل عربی معتقد است مقامات امنیتی سعی دارند او را به قتل برسانند یا آنکه بلایی سر او بیاورند تا به تیمارستان منتقل شود. مادر سهیل عربی ضمن اظهار نگرانی شدید از وضعیت فرزندش افزود: «به خاطر همین وضعیتی که برای سهیل پیش آوردند من ناچارم که اطلاع رسانی کنم که بگویم چه حالی دارد و چه به او می گذرد.» فرنگیس مظلوم در مورد این ملاقات که پس از یک ماه به سختی صورت گرفت، اینطور ادامه داد: «پسر من مدام در قرنطینه است و نمی خواهند که سهیل با کسی در تماس باشد تا از طریق افراد دیگر با بیرون تماسی نگیرد و کسی از او خبری نداشته باشد.» مادر این زندانی"

 

2. درباره آقای سهیل عربی

https://goo.gl/xZnsvw

 

3. کوکلاکس کلان اسلامی

http://ghandchi.com/islamic-kkk.htm

 

4. میراث کیانوری و خویینی ها: فرخ نگهدار و کدیور ماجرایی را نظیر دانشجویان خط امام رقم میزنند
http://www.ghandchi.com/2179-negahdar-kadivar.htm

 

5. درباره وضعیت رامین حسین پناهی

https://goo.gl/VU8p7N

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون-برگزیده

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران

http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

ghandchi-english-articles

 

SEARCH

 

ghandchi-all-articles