Sam Ghandchiسام قندچي اطلاعیه در مورد دکتر ایکس و سایت آی پی سی
سام قندچی

http://www.ghandchi.com/3991-IPC-DrX.htm

Announcement about Dr. X and IPC Site

http://www.ghandchi.com/3991-IPC-DrX-english.htm

پی نوشت شانزدهم اسفندماه 1399: ساینتالوژی/دیانتیکس: ترامپ، سارا پیلین، دکتر ایکس، و آی پی سی

مطالب مرتبط: 1     2     3     4     5     6     7     8

 

IPC-DrX

 

سالهاست با سایت آی پی سی آشنا هستم و در گذشته در اینترنت با مؤسس آن سایت، دکتر ایکس، بحثهایی داشته ام. شخصاً هیچوقت از نام واقعی ایشان که مطالبشان را با نامهای مستعار «دکتر ایکس» یا «اهریمن ایکس» منتشر می کنند، اطلاعی نداشته ام و سعی هم نکردم که بدانم، و تماس تلفنی هم با ایشان نداشته و ندارم، و فقط تماس ما ابتدا در بولتن بورد جبهه ملی واشنگتن، و بعد هم از طریق آنچه در سایت آی پی سی یا که در سایت این نگارنده منتشر می شود، بوده است، و همچنین تماس ایمیلی که روز گذشته قطع کردم. نوشته های دکتر ایکس را همیشه در اینترنت مطالعه کرده ام و در چند هفته ی اخیر، سه مطلب، دکتر ایکس، در سایت آی پی سی، در ارتباط با کشمکشهای سیاسی جاری در آمریکا، منتشر کرده اند، یکی در مورد ایرانیان شرکت های سیلیکانولی، دومی در مورد جورج سوروس؛ و سومی در مورد اشغال کنگره آمریکا در هفته ی گذشته، و دیروز نیز مطلب چهارمی را در مورد شماری از مقامات آمریکایی در دو بخش (1 و 2)، انتشار داده اند، و در آن نوشته ها، دیدگاههای دکتر ایکس و آی پی سی در ارتباط با وضعیت سیاسی کنونی در آمریکا، اعلام شده است. صاحب این قلم نیز دو روز پیش نظرم را در مورد وضعیت سیاسی جاری در آمریکا در مقاله ای تحت عنوان «حزب چای، پروگرسیوها و ضرورت اعتدال»، توضیح داده ام و حرف بیشتری نیست.

 

دکتر ایکس و آی پی سی مثل هر فرد یا تشکیلات دیگری آزاد هستند هر نظری داشته باشند و با دیگران مطرح کنند، و خود نیز همیشه نظراتم را آزادانه در مقالاتم بیان کرده ام، با اینحال متأسفانه وقت ندارم برای هر مطلبی بنشینم و وارد بحث شوم یا اعلام موضع کنم که اختلاف نظرم را توضیح دهم، هربار که مطلبی منتشر می کنند. این نگارنده تصمیم گرفته ام تماسم را با دکتر ایکس و آی پی سی قطع کنم، و دلیلش همین نداشتن وقت است بویژه اینکه بسیاری از این مباحث بسیار دقیق و تخصصی است و بحث این موضوعات وقت می برد و یک کلمه اینطرف و آنطرف می تواند معنای هر حرفی را، کاملاً به عکسِ منظورِ نویسنده، تغییر دهد، و به همین خاطر کسانیکه مرور بر کتابها یا نظرات علمی می نویسند، کارشان ساده نیست، و همین حالا هم 24 ساعت را در روز کم می آورم.

 

اما می دانم که دکتر ایکس همیشه یک دوست بودند و می خواستند یاری رسان باشند که نوشته های اینجانب را ترویج می کردند و از همه ی آنچه برای صاحب این قلم طی این سالها انجام دادند، بسیار سپاسگزارم، با اینحال نمی خواهم دیگر در تماس باشم، و امیدوارم دکتر ایکس و آی پی سی نیز موقعیت اینجانب را درک کنند و دلگیر نشوند که از این پس در عین احترام و نیز عرض امتنان از همه ی توجه ایشان به کارهایم در گذشته، از بحث مطالب دکتر ایکس و «آی پی سی»، اجتناب خواهم کرد و برایشان بهترینها را در همه ی تلاشهایشان برای آزادی و موفقیت ایرانیان، آرزو دارم. به قول ضرب المثل فارسی «عیسی به دین خود، موسی به دین خود»، و در انگلیسی «هرکس به کار خود»!

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران،

 

سام قندچی

IRANSCOPE
http://www.ghandchi.com

بیست و سوم دی ماه 1399
January
13, 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com

متون برگزیده سام قندچی

 

 

برای حزب جمهوریخواهان سکولار دموکرات و آینده نگر ایران

http://www.ghandchi.com/futuristparty/index.html

 

 

 

SEARCH