Sam Ghandchiسام قندچيمجاهدین درون اپوزیسیون نیست، داعش شیعی است
سام قندچی
http://www.ghandchi.com/1332-mko-shiite-daesh.htm

https://www.balatarin.com/users/samghandchi/links/submitted

 

لطفاً یادداشت زیر مقاله را برای توضیح عملکرد عوامل این تشکیلات تروریستی در آمریکا از جمله استاکری مشخص بخوانید.*

 

Related Article in English about the MKO Terrorist Organization, Mojahedine Khalgh, a Shiite Version of Daesh

http://www.ghandchi.com/343-MKOEng.htm

 

بسیاری از اعضاء و هواداران سازمان مجاهدین خلق در نخستین سالهای بعد از انقلاب 57، در مبارزه با استبداد جمهوری اسلامی، جان باختند و بویژه در اعدامهای 1360 و کشتار زندانیان در سال 1367 قتل عام شدند. ابعاد بیشتری از این جنایات رژیم جمهوری اسلامی ایران هر روز بیشتر دانسته می شود و باید همچنان به افشاء آن جنایات ادامه داد و محکوم کرد. اما سازمان مجاهدین خلق در تبعید بیشتر و بیشتر به تشکیلاتی مافیایی تبدیل شد، کالتی مذهبی نظیر داعش، که به اعضا خود هم در عراق صدام حسین رحم نمی کرد. داعش هم همانقدر اپوزیسیون بود که مجاهدین، و امروز بعد از تجربه داعش در عراق و سوریه باید بدانیم که سرکوب شدن یک نیرو، دلیلی بر اپوزیسیون دموکراتیک بودن نیست. شماری از هواداران و اعضائی هم که ناآگاه و بیگناه هستند و هنوز در سازمان مجاهدین خلق مانده اند، برای خدمت به مردم و مبارزه با جمهوری اسلامی به این کالت پیوسته اند، و نیاز به کمک برای خروج از این کالت دارند و نه آنکه به ادامه فعالیت در آن تشکیلات، با تکرار خاطرات جانبازی های گذشته این سازمان، تشویق شوند.

 

در تاریخ جنبشهای آزادیبخش از جمله در آمریکای لاتین پدیده مشابه زیاد است، جریاناتی انقلابی که به گروههای قاچاق مواد مخدر تبدیل شده اند و خود مافیا نیز در ابتدا جنبشی آزادیبخش در ایتالیا بود. اپوزیسیون ایران لازم است که اشتباه اپوزیسیون سوریه را نکند و از همین حالا به روشنی اعلام کند که اختلاف با سازمان مجاهدین مسأله ای داخل اپوزیسیون نیست بلکه سازمان مجاهدین خلق، اِم کی اٌ، باند جنایتکار مافیایی است و بخشی از جنبش دموکراتیک مردم ایران نیست. انرژی بسیاری از فعالان سیاسی و مدنی و گروه های سیاسی در بحثهای تکراری با این جریان تلف می شود وقتی این جریان منتقدان را وزارت اطلاعاتی می خواند تا خفه کند و نتیجه این بحثها نیز حتی یک قدم پیشرفت مجاهدین به سوی رفتاری دموکراتیک نبوده و کارشان حمله به فعالان سیاسی و مدنی است.

 

این جریان مافیایی، مأموران خود را به فورومهای بحث در اینترنت گسیل می کند تا خود را بعنوان نیروی مردمی اپوزیسیون ایران نشان دهد تا با مطرح ماندن سازمان مجاهدین بتواند از امکانات دولتهای مختلف مخالف جمهوری اسلامی، بهره وری کند. در همه این مجامع اینترنتی نیز مأموران این جریان با ارعاب و تهدید می خواهند فعالان جنبش را برای هدف خود مشغول نگهدارند و این ترس را ایجاد کرده اند که مبادا در صورت مقابله با آنها، فعال مخالف، وزارت اطلاعاتی خوانده شود. مثلا سازمان مجاهدین در تبلیغات خود حتی مهدی خانباباتهرانی را که از شخصیتهای معروف و محبوب مخالف رژیم ایران است، پس از استعفای وی از شورای مقاومت، وابسته به رژیم جمهوری اسلامی می خواند. از تهدید و ارعاب سازمان مجاهدین و مأموران آن نترسیم و این غده سرطانی را از اپوزیسیون ایران به دور بریزیم. اپوزیسیون سوریه به دلیل عدم جدا کردن کامل خود از تشکیلات مافیایی داعش، لطمات شدیدی متحمل شد و در آخر به رغم همه از خودگذشتگی ها به نقطه صفر بازگشت. این اشتباه را نکنیم و به روشنی راه خود را از این داعش شیعه مذهب یعنی سازمان مجاهدین خلق جدا کنیم. امید به تغییر این سازمان امیدی واهی است. لطفاً یادداشت زیر مقاله را برای توضیح عملکرد عوامل مشخص این تشکیلات تروریستی در آمریکا بخوانید.*

 

سی سال است جنبش دموکراتیک ایران وقت صرف کرده تا این نیرو را تصحیح کند اما همچنان ارعاب و تهدیدهای این نیرو ادامه دارد. اینها گروهی فاشیستی هستند که نشان داده اند مانند داعش تغییری نخواهند کرد و تصحیح شدنی نیستند و بهترین کار برای اعضا و کادرهایی نیز که مایل به تغییر باشند ارجاع به بیمارستان برای بهبود بیماری است. جدا از هر دلیلی که آنها به فعالیت سیاسی روی آورده اند و به حق بودن مبارزه شان، امروز بیمارند همانطور که جنایتکاران داعش این چنین بیماران روانی هستند و آنچه بر سر مردم سوریه و عراق آوردند پیش چشم ماست. مقاله زیر 12 سال پیش درباره سازمان مجاهدین خلق منتشر شده است و بطور مفصل واقعیاتی را در مورد این تشکیلات مافیایی، توضیح داده که همچنان تغییر نکرده اند. اپوزیسیون سوریه نیز بجای طرد و دور ریختن داعش تصور می کرد که آنها تغییر خواهند کرد اما بلای جان خود اپوزیسیون دموکراتیک شدند و در پایان مردم برای نجات خود از داعش با بشار اسد کنار آمدند. لطفاً در صورت تمایل نوشتار زیر را دقیق مطالعه کنید و خود قضاوت کنید. در پایان مقاله زیر نیز لینکی به نوشته ای از یکی از اعضا سابق سازمان مجاهدین آمده که می تواند برای درکی از آن سازمان، با نگاهی از دورن، کمک کننده باشد:

 

مجاهدین خلق، نوع شیعی داعش
http://www.ghandchi.com/343-MKO.htm
Mojahedine Khalgh, a Shiite Version of Daesh
http://www.ghandchi.com/343-MKOEng.htm

 

 

به امید جمهوری آینده نگر دموکراتیک و سکولار در ایران

سام قندچی، ناشر و سردبیر ایرانسکوپ
http://www.iranscope.com
http://www.ghandchi.com

نهم اسفند ماه 1395
February 27, 2017

 

* برای نمونه اگر روی این لینک کلیک کنید صفحه یکی از مأموران سازمان مجاهدین خلق را که استاکر فعالان سیاسی در سایت بالاترین است و بانام مستعار رهاسبا در آنجا خود را ثبت نام کرده، ملاحظه می کنید. فرد بالا در زیر هر مطلب مخالفان مجاهدین بدون در نظر گرفتن محتوای نوشته های افراد رأی منفی می گذارد و هدفش آزار و اذیت فعالان اپوزیسیون است. روشهای تروریستی این افراد به دادن اینگونه رأی های منفی که خلاف مقررات سایت بالاترین است، محدود نیست. عملکرد اینها درست شبیه مأموران جمهوری اسلامی در اینترنت است که در سالهای پیش از یازدهم سپتامبر 2001 بدون دغدغه، اپوزیسیون ایران را از داخل خاک آمریکا، مورد آزار و اذیت قرار می دادند. اف بی آی لازم است این استاکرهای تروریست را تحت پیگرد قانونی قرار دهد چون این افراد خطرناک هستند. لینک این فرد در بالاترین برای دوستانی که مایل باشند برای تعقیب قانونی این فرد استاکر اقدام کنند، درج می شود:

https://www.balatarin.com/users/rahasaba

 

مطلب مرتبط

آرزوی مرگ هیچکس حتی رهبران رژیمها و سازمانهای ارتجاعی را ندارم
http://www.ghandchi.com/1706-iri-pmoi.htm

 

 

متون برگزیده
http://featured.ghandchi.com


 

 

 

SEARCH